Opinions

TS3-Palarnia

Pełen profesjonalizm !

Gametris.com to aktualnie jeden z najlepszych hostingów serwerów ts3 oraz botów muzycznych nie tylko w Polsce ale i na całym świecie. Świetna jakość usług oraz przystępne ceny. Chcesz założyć własny serwer TeamSpeak3 bez obaw o wysokie pingi, słabą stabilność serwera oraz złą pomoc techniczną? Nie zwlekaj! Przejdź do gametris już teraz i ciesz się znakomitą jakością usług! Ten hosting jest właśnie dla Ciebie!

- TS3-Palarnia.pl poleca!

Polecam, polecam polecam !

Polecam hosting Gametris.com jest to jeden z najlepszych hostingów w Polsce. Jesli chcesz załozyć własny serwer ts3 , minecraft , to polecam tylko i wyłącznie serwer Gametris ;). Nie zwlekaj tylko przyjdz / przenieś się do Gametris i ciesz się znakomitą uslugą i pomocą techniczną.

-Polecam KubuśMistrzTrollingu

Tylko GAMETRIS!

Widziałem wiele ofert na rynku jednak nie sądziłem, że spotkam aż tak świetną firmę jak Gametris.pl stare sVoice.pl Mają dużo ofert gier jak i serwerów głosowych. Polska lokalizacja z niskimi pingami oraz mocną ochroną przed atakami DDoS. Administracja jest pomocna nawet w sytuacjach, które ich nie dotyczą, starają się zaangażować w udzielanej pomocy, są chętni do współpracy oraz aktualizacją zabezpieczenia, gdy nowe zagrożenia się pojawią. Jednak co jest naprawdę ważne to ich niskie ceny i stabilność usług jak i wyszkolona administracja. Krótko i na temat, przebijają wszystkie hostingi. Jeśli masz wybrać hosting to właśnie GAMETRIS.PL!!!

- Administracja TS3pomoc.pl